نظر کارفرمایان

سجاد میر جعفری مدیر سایت بانکی دات آی آر

وقتی اسم شهرزاد کیافر رو می‌شنوم اولین چیزی که به ذهنم خطور می‌کنه دو واژه‌ی سنگین “وجدان کاری” هست.

از این واژه خیلی خوشم نمیاد ، البته خیلی خوب و لازمه ولی مقصود من رو نمیرسونه. شاید بهتر باشه از واژه های مانوس و بهتری کمک بگیرم. حساسیت روی مخاطب ، تعصب روی کار خبری ، خط قرمز بودن مخاطبان ، آهان ، اینها خیلی بهتر شد.

چیزی که در اولین نگاه از شهرزاد کیافر دریافت کردم ، همین حساسیت و تعصبش روی مخاطبانی بوده که شاید یک زمانی تنها منبع خبری‌شون سایت بانکی و اخباری بوده که ایشون بارگذاری می‌کرده.

نوزاد بانکی با مراقبت‌ها و حساسیت‌ها و ظرافت‌های شهرزاد کیافر دوران سخت شروعش رو گذروند تا امروز یکی از منابع مهم اخبار بانک‌ها باشه.

خانم کیافر برای من تجسم عینی نویسندگی صادقانه ست ، کسی که علاوه بر ملاک‌های رفتاری یک خبرنگار و نویسنده‌ی خوب ، ملاکهای دانشی و تخصصی رو هم در حد بسیار بالایی داراست.

سید شهاب الدین طباطبایی فرد، مدیرعامل شرکت رایانمهر

کیافر عزیز

شما یکی از پایه‌های شروع  کار بودی. کسی که تشخیص می‌داد اخبار به روز و مرتبط با اهداف سایت چی هست و اون ها رو بازنویسی و منتشر می‌کرد. گزارش های هیجانی می‌نوشت و خلاصه مخاطب‌های ما رو سر ذوق می‌آورد. خوشحالم که کسب و کار خودتو‌راه انداختی. شک ندارم که بهترین موفقیت‌ها رو کسب می‌کنی.

ابوالفضل صادقی، مدیر فنی نوران ارتباطات پایدار

حضور شما در تيم توسعه و پشتيباني سايت نوران ارتباطات به ما كمك كرد بتوانيم تمركز بيشتری بر محتوای سايت داشته باشيم و نتايج خوبي در توليد محتوا و پيشبرد سياست های توسعه سايت را دنبال كنيم . برايتان آرزوی موفقيت های بيشتر در اين مبحث تخصصی داريم.

امین خشنود فر، فعال صنعت ساختمان

سرکار خانم کیافر

بدینوسیله از سرکار عالی بعلت اینکه متعهدانه و متخصصانه در طی همکاری با این مجموعه جهت توسعه و پیشرفت آن تلاش نموده اید و با دقت نظر در کم و کیف امور به نحو احسن ، در جهت ترقی و ابقای اهداف شایسته آن همت گمارده اید، نهایت تشکر و تقدیر به عمل می‌آید.

از خداوند متعال خواهانیم که گام‌های بعدی‌تان را نیز را قرین پویایی و پایایی بدارد.

معصومه موسی وند ، روزنامه نگار و کارآفرین

تجربه‌های اولیه مثل معلم کلاس اولمون میمونه هیچ وقت فراموشش نمی‌کنیم شما در روزنامه نگاری همیشه آرام و پیوسته حرکت می‌کردید سربلند باشید.

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

دسته‌ها

شهرزاد کیافر

بیش از ۱۰ ساله در زمینه تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنم و در این وب سایت قصد دارم تجربیاتم را به عنوان داستان سرای کسب و کار شما با علاقه‌مندان به اشتراک بگذارم. از اینکه مطالب سایت من رو مطالعه می کنید متشکرم.

برقراری ارتباط با من

شما به راحتی می توانید با من در ارتباط باشید. کافیه از یکی از راه های زیر من را دنبال کنید.